חייגו עכשיו

03-5100545

מי אנחנו?

 

אודות

נאור פתרונות אשראי הינה חברה מובילה בתחום ההלוואות, החברה מאפשרת מתן הלוואה אונליין עד ₪200,000 בתוך שלוש שעות מרגע מילוי הטופס הדיגיטלי באתר. החברה אשר צברה מוניטין רב בתחום ההלוואות, מגייסת הלוואות לעשרות אלפי לקוחות מהמגזר הפרטי והעסקי מידי שנה בדרך הקלה והנוחה ביותר ואין צורך ללווה לצאת מהבית, ההלוואה שלנו היא נטולת בירוקרטיה.

הלוואה ללא ערבים וללא ביטחונות, ללקוחות כל הבנקים בפריסת תשלומים חודשית (בחיוב קבוע) ובנוסף למסגרת העו"ש, דרך חשבון הבנק שלכם בהוראת קבע.

חברתנו בחרה למענכם את אנשי השירות הטובים והמקצועיים ביותר שיתנו לכם מענה לכל שאלה. בעזרת יועצנו תוכלו לקבל ייעוץ אמין והכוונה מקצועית ובטוחה בנושא מסלולי ההלוואות השונות המוצעות במשק.

כשמדובר בעתיד שלכם – חשוב שתלווה אותך חברה מקצועית עם שנות ניסיון והרבה קשרים.

אין לכם צורך לחפש יותר הלוואה! מרגע פנייתכם אלינו תקבלו מייד הצעות להלוואה מחברות המימון מהמובילות בארץ.

 

הלוואות לא חייבות להיות יקרות כל כך!

להחלטות הפיננסיות שאנו מקבלים במהלך החיים יש השפעה עצומה על חיינו,אנו מציעים – פתרונות אשראי מתקדמים, המבדיל אותנו מהבנקים ומחברות אחרות המספקות שירותים פיננסיים בישראל. אנחנו מצליחים בדיוק איפה שהמערכת הבנקאית נכשלה, התהליך שלנו יכול לקחת בין דקות בודדות ועד- 3שעות מרגע מלוי הטופס הדיגיטלי באתר בנוחות ואפס מאמץ, ובריבית הכי אטרקטיבית שקיימת במשק ללא תחרות.

עולם שלם של הלוואות

בעולם של היום, קיימים אינספור פתרונות פיננסיים, והמון פעמים קשה לדעת מה המוצר הפיננסי הטוב ביותר עבור כל אחד ואיפה ניתן להשיג אותו בתנאים הטובים ביותר, המון לווים נדרשים לחפש ברחבי הרשת הגדולה ומצאו את עצמם בחיפוש ארוך ומתיש אחר חברות ובנקים שונים ושלא נדבר על תהלכים מסובכים ובירוקרטיות מיותרות "נאור פתרונות אשראי" מציעה עבור לקוחותיה הלוואה ללא צורך להתרוצץ ובמטרה שאנחנו הגורם האחרון שתפנו אליו.

החזון שלנו

נאור פתרונות אשראי חרטה על הדגל שלה להיות חברה אשר נותנת פתרונות אשראי מתקדמים בצורה מהירה ויעלה בתחום הפיננסים החברה האמינה בישראל. אנחנו מאמינים שלכל לווה בישראל מגיע את הטוב ביותר! ושאנחנו יכולים לסייע לו במתן אישור דיגיטלי מיידי להלוואה בצורה הנכונה עם ההחזר החודשי המתאים ביותר עבורו בצורה שקופה, ברורה, ומובנת. שמנו לנו מטרה לשנות את חוקי המשחק בעולם הפיננסי במטרה לסייע לעצמאים ושכירים לקבל הלוואות בתנאים הוגנים.

הוגנות ויושר

נאור פתרונות אשראי היא חברה בעלת 90% הצלחה במתן גיוס אשראי ומתחייבת ללווה לא לגבות תשלום מראש! במידה ואין באפשרותנו לגייס לך את אשראי לא תשלם אגורה אנחנו מאמינים בלספק תוצאות, ולכן עובדים על בסיס הצלחה בלבד.

למה אצלנו?

הלקוח הוא הנכס היקר ביותר שלנו, אנחנו עובדים בשקיפות מלאה, ולא דורשים חיובים מיותרים. כגון: תשלום מראש (עמלת פתיחת תיק).

חברתינו שברה את השוק מכל בחינה אפשרית בתחום ההלוואות ללא תחרות, בזכות קהל הלקוחות הגדול שצברנו, ומספר בקשות הרב שהגשנו למתן הלוואה וזכאות דרכינו, עם הוותק שלנו בתחום גיוס אשראי, נמצא בידינו יתרון שלא נמצא בשום מקום אחר. ניסוי וטעייה רב נתן לנו את הכוח והיכולות להתמודד אל מול הגורמים הפיננסים המובילים והגדולים ביותר, שנותן לנו יתרון לקבלת אשראי וסבירות גבוהה יותר לאישורם.

אנחנו נחסוך לכם:

זמן – המון זמן בחיפושים מיותרים אחר בנקים וחברות אשראי בארץ

אנרגיה – הרבה אנרגיה מתבזבז לכם תוך כדי חיפוש ההלוואה

כסף – עם ההצעות שתקבלו מאיתנו תוכלו להשוות ולחסוך בין המחירים והריביות של החזרי ההלוואה של כל חברה וחברה פיננסית, ולקבל את ההלוואה מהחברה עם הריבית הזולה ביותר.

אתם מגישים בקשה להלוואה דיגיטלית וממשיכים בשגירה שלכם בראש שקט!

פשטות ומקצועיות

הצוות שלנו מורכב מיוצאי המערכות הבנקאיות וחברות האשראי המכירים את המערכת על בוריו, צוות המומחים שלנו יבדקו את דוח נתוני האשראי ויבצעו עבורך בדיקה וסימולציה בהתאם לצרכים שלכם והמצב הפיננסי
לאחר הבדיקה המעמיקה אנו בוחרים יחד איתכם את המסלול המתאים ביותר עבורכם להמשך התהליך מלווים את הלקוח מאישור הבקשה עד קבלת הכסף לתוך החשבון שלו. 

חופש כלכלי

חופש כלכלי אינו תלוי בכמה אנחנו מרוויחים כל חודש אלא איך אנחנו מנהלים את הכסף שלנו ומה ההחלטות שאנו מקבלים בהתאם למצב הפיננסי שלנו, כשאנחנו נקראים לשיחה לא צפויה במשרד של הבוס, להיות בעלי אפשרות ההחלטה, לאפשר לילד עוד חוג אחד בשנה, או לצאת לחופשה בסופ"ש בצורה ספונטנית, הלקוחות שלנו כבר נהנו מהלוואה שאפשרה להם לנשום לרווחה – זוהי היכולת שלנו לסייע ללווים רבים להחליט החלטות בצורה שאינה מושפעת אך ורק מכסף ולעזור להם לצאת לחופש כלכלי.

צפו בדף הבית: הלוואה חוץ בנקאית.

נאור-קרדיט ברשתות החברתיות

אז למה את/ה מחכה?
מלא/י טופס דיגיטלי לבדיקת זכאות עכשיו!

אנחנו כאן בשבילך.

דברו איתנו והצטרפו ללקוחות מרוצים

א'-ה' 9:00-15:00 ו' 9:00-13:30

דילוג לתוכן