חייגו עכשיו

03-5100545

מחשבון הלוואה

המחשבון מעניק אינדיקציה ראשונית לגבי הלוואות, נועד לסייע למבקש ההלוואה לערוך את החישובים שלרוב אינם פשוטים ולראות בצורה יעילה וברורה ללא הפתעות בסוף החודש וכמה ידרש לשלם הלווה במהלך התקופה. מחשבון ההלוואה מהווה כלי עזר בלבד לצורך מתן אינדיקציה כללית אודות תנאי ההלוואה, אך ישנם קריטריונים נוספים אשר קובעים סופית את סכום ההחזר ואת זמן ההלוואה.

שימו לב! החישוב נועד להמחשה בלבד מחשבון ההלוואה מהווה כלי עזר בלבד לצורך חישובים וסימולציה כללית אודות תנאי הלוואה. אין באמור משום הצעה או התחייבות להעמדת אשראי. אשראי יועמד בכפוף לשיקול דעת הבלעדי של הבנקים או הגוף המממן. מידע באתר "נאור פתרונות אשראי" אינו מהווה תחליף לייעוץ אובייקטיבי ומקצועי.

התחילו לחשב את ההלוואה שלכם

200,000 10,000
סכום ההלוואה: 10000
19.9 0.1
שיעור ריבית שנתית (%): 0.1%
80 חודשים 12 חודשים
פריסת תשלומים: 12 חודשים
ההחזר החודשי המשוער שלך:

שיטת חישוב – מחשבון הלוואה שפיצר

בלוח סילוקין על פי שיטת השפיצר- התשלום החודשי מחושב מראש ומחולק לתשלומים שווים וכמובן  התשלום קבוע במשך כל תקופת ההלוואה המורכב מתשלום על חשבון קרן + ריבית קבועה ולא משתנה. שיטת שפיצר עובדת כך שבהתחלה אנחנו משלמים מסכום ההלוואה החזר גדול יותר לטובות הריבית וחלק יחסי קטן על קרן של ההלוואה  גובה הקרן יורד לאט יותר-אנחנו משלמים בעצם יותר ריבית כי היא תמיד מחושבת על סך הקרן שנותרה.

*שיטת חישוב זו מחשבון לוח סילוקין הנפוץ ביותר בתחום הלוואות היום הן בבנקים והן בגופי מימון המוצעים במשק.

ההיתרונות במחשבון הלוואה שפיצר

  • הריבית שלו קבועה
  • לא צמוד למדד
  • ההחזר החודשי יציב, קבוע במשך כל תקופת ההלוואה

 

ריבת הפריים – מהי ריבית הפריים?

ריבית הפריים -כשאתם פונים לבנק או למוסד פיננסי אחר על מנת לבקש הלוואה הריבית היא פרמטר שמשפיע על ההחזר החודשי של הלוואות שלכם, וכדי לדעת איך בנויה. הריבית היא תוספת של סכום כסף בתמורה לסכום כסף שלקחנו להלוואה מהלוואה כגון: בנקים או חברת אשראי זה סכום כסף שנדרש לשלם עבור המלווה על הזמן והכסף שהשתמשנו.

ריבית הפריים בנויה משני פרמטרים

ריבית הפריים מורכבת משני רכיבים ריבית בנק ישראל -שעומדת נכון להיום על 0.1% ו-1.5% נוספים מרווח זה שקובעים הבנקים, שילוב זה יוצר את הגובה העדכני העומד נכון להיום על 1.6%. וכמובן כל שינו בריבית בנק ישראל משפיע על ריבית הפריים לכן במצב של עלייה בריבית בנק ישראל גם ריבית הפריים תעלה וכך גם ההפך.

בתוספת מרווח סיכון

הלוואה מחוץ לבנק לרוב דורשת תוספת- ריבית הפריים בתוספת מרווח סיכון (בטווח שבין 1% לבין 11.6%), בהתאם לנתוניו האישיים של הלקוח.

איך מבצעים חישוב נכון להלוואה?

מחשבון הלוואה זה מאפשר לכם לבדוק את ההחזר החודשי שלכם על ההלוואה בקלות ובנוחות תוכלו לראות מה גובה ההלוואה שתוכלו לקבל מהבנק או גופי מימון הקיימים במשק. בצע שעורי בית לפני לקיחת הלוואה וחשב את ההלוואה כך שאתה יודע כמה אתה מוכן לשלם כל חודש ולאיזו תקופה. עליך לבצע חישוב ריבית הלוואה, בהתאם לגובה הריבית המבוקשת וכך להחליט האם ביכולתך לעמוד בגובה ההחזרים. פשוט הזינו את הנתונים, ושחקו עם פסי הגלילה.

במידה והחלטתם לקחת הלוואה לרכב מלאו את פרטיכם בטופס ההפניה שלפניכם ותזכו לקבל אינדיקציה להלוואות אטרקטיביות ונוחות באמצעות נאור פתרונות אשראי תוכלו להשוות בין התנאים עוד היום וללא כל התחייבות או תשלום מצדכם.

דברו איתנו והצטרפו ללקוחות מרוצים

א'-ה' 9:00-15:00 ו' 9:00-13:30

דילוג לתוכן