חייגו עכשיו

03-5100545

גילוי נאות

גילוי נאות-נאור פתרונות אשראי

חברת נאור פיננסים עושה הכל על מנת להיות שקופה וברורה עם לקוחותיה. אנא מכם, לפני חתימת המסמך, קראו היטב כל סעיף שאותו אתם מאשרים, חשוב לנו שתהיה הבנה מוחלטת בנינו.                                                                                  

  • חברת נאור פיננסים מאתרת הלוואות ומגייסת אשראי ואינה הגוף המממן.
  • מרגע קבלת האישור, לבקשתכם התקשורת מולנו הינה בהודעות וואצאפ / מענה טלפוני בשעות פעילות המשרד, ימים א' – ה', 09:00-16:00.
  • אנו לא גובים תשלום מראש / דמי פתיחת תיק.
  • סכום העמלה שאנו גובים הינו 10% + מע"מ מגובה ההלוואה שאושרה עבורכם או מסכום האשראי אותו הצלחנו לאתר עבורכם. סכום העמלה ישולם מיד עם הזרמת ההלוואה לחשבונכם.
  • אנו לא מחייבים את כרטיס האשראי בשום דרך – גם לא עבור העמלה. תשלום העמלה יתבצע על ידכם בלבד על ידי העברה בנקאית או על ידי הפקדה.
  • אנו לא גובים תשלום עבור תהליך החיפוש – אלא רק עבור התוצאה. גם אם היא לא עולה בקנה אחד עם רצונכם אם במציאת הלוואה או בהנפקת כרטיס אשראי חוץ בנקאי.
  • אנו לא מתחייבים לתוצאה – לא בסכום לא בריבית ולא בפריסה – התוצאה תלויה אך ורק בדירוג האשראי של הלקוח/ה וברצון של גוף המימון בלבד. סביר להניח שדירוג אשראי נמוך = תוצאה פחות טובה, דירוג אשראי גבוה = תוצאה יותר טובה.
  • אנו מתחייבים לחפש את האשראי/הלוואה רק דרך גופי מימון מוסדיים ולא פרטיים כגון: בנקים, חברות אשראי, חברות ביטוח ובתי השקעות המאפשרות חיפוש ואיתור דיגיטלי
  • חברתנו אינה חברה להשוואת ריביות או תנאי אשראי – אנו מבצעים אך ורק תהליך חיפוש ואיתור אשראי ברשת, לכן תשלום העמלה שלנו הוא רק על התוצאה שמצאנו ולא גובים כל תשלום אם לא מצאנו כלום.
  • אנו מחפשים גם כרטיס אשראי חוץ בנקאי וגם הלוואה בתשלומים – לאור המצב במשק ומשבר הקורונה לא ניתן לבקש מאתנו לחפש עבורכם רק הלוואה או רק כרטיס אשראי. אנו נעשה את מירב המאמצים להשיג עבורכם את הסכום שביקשתם, אך ההחלטה שמורה אך ורק לחברה / לגוף המממן, כפי שציינו לעיל ונתונה לשיקול דעתה הבלעדי.

חשוב לציין:

חברת נאור פתרונות אשראי לוקחת על עצמה סיכון שסביר להניח שרוב הלקוחות לא יקבלו אישור לאשראי / הלוואה בעקבות דירוג אשראי נמוך ותספוג על עצמה את עלויות החיפוש, שעות עבודה של צוות החיפוש וכמובן מערכות שונות ועלויות לא מבוטלות.

מידע כללי:

כל האמור לעיל הנו לידיעה כללית בלבד, התנאים המחייבים הנם תנאי ההלוואה הפרטניים שיוצעו על ידי הבנקים ועל ידי חברות כרטיסי האשראי. ההלוואות ניתנות ללקוחות כל הבנקים, מעל גיל 18, שיש ברשותם כרטיס אשראי של אחד הבנקים או של חברות כרטיסי האשראי. לקוחות כל הבנקים יכולים לבדוק את זכאותם באופן מיידי אונליין או בשיחה ולקבל הלוואה מיידית לכל מטרה.

תקופת ההלוואה 12–72 חודשים

ריבית שנתית- ריבית הפריים בתוספת מרווח סיכון (בטווח שבין 3% לבין 13.9%), בהתאם לנתוניו האישיים של הלקוח. לדוגמה, הלוואה על סך 50,000 ₪ ב- 50 תשלומים, בריבית פריים + 5%, שהינה ריבית שנתית ממוצעת של 6.75% ריבית הפריים נכון להיום הינה 1.6% הריבית המתואמת הינה 6.96%, ההחזר החודשי המשוער הינו 1,150.00 ₪.

 קבלת האשראי מותנית בהגשת בקשה – הריבית השנתית נקבעת בהתאם לחיווי אשראי ממאגר נתוני האשראי של בנק ישראל. קבלת האשראי מותנית בהגשת בקשה. העמדת האשראי היא לפי שיקול דעתו המוחלט של הגורם המלווה ובכפוף לתנאיו. הפרסום איננו מהווה הצעה למתן אשראי.

הודעה בנוגע לחיווי – אשראי

*אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. הודעה בנוגע לקבלת חיווי אשראי בכוונת הגורם המממן – לקבל חיווי אשראי לגביך מלשכת אשראי בשאלה אם להעמיד את האשראי המבוקש. לשם קבלת החיווי לשכת האשראי תגיש לבנק ישראל בקשה לקבלת נתוני האשראי לגביך הכלולים במאגר נתוני אשראי של בנק ישראל.

Notice regarding receipt of credit indication

* Failure to repay the loan will result in arrears interest charges and enforcement proceedings. Notification regarding credit indication with the intention of the financing entity – to receive a credit indication regarding you from a credit bureau regarding whether to provide the requested credit. In order to receive the indication, the Credit Bureau will submit a request to the Bank of Israel for the fire data regarding you, which are included in the Bank of Israel's credit database.

رسالة بشأن الحصول على بيانات مؤشر الائتمان.

لمراجعة طلبكم، نحن نعتزم تقديم طلب الى دائرة الائتمان للحصول على بيانات مؤشر الائتمان خاصتكم، نعلمكم انه بغرض الحصول على هذه البيانات ، تم تقديم طلب لبنك اسرائيل للحصول على بيانات مؤشر الائتمان الخاصة بكم والتي تم تضمينها في قاعدة بياناتكم في بنك اسرائيل. يتم تقديم هذا الطلب عادة في حالة تقدمكم بطلب للحصول على قرض مالي عبر شركة الممولة جماعيا.

דברו איתנו והצטרפו ללקוחות מרוצים

א'-ה' 9:00-15:00 ו' 9:00-13:30

דילוג לתוכן